Etiket arşivi: Avcılar

Avcılar pimapen

Avcılar pimapen hizmeti veren Volkanlar Pimapen için iletişim numaraları : 0538 698 11 48 – – 0212 432 32 28
İleri teknoloji ve kalite anlayışıyla bütünleşmiş, müşteri odaklı yaklaşımıyla, tercih
sebeplerinin başında gelen avcılar pimapen. Genç dinamik personeliüretim ve uygulamalarıyla
lider konum da olmanın sorumluluğu ve bilincine sahiptir markalaşmış potansiyeli ve farklı
ürün gurupları ile üretimden pazarlamaya satış sonrası hizmete kadar, müşterilerine
sunduğu ödeme kolaylıklarıyla datercih nedenlerinin başın da gelen Avcılar, pimapen müşteri
beklentilerini en yüksek düzeyde karşılama çabasıyla artan satışları ile rakiplerimize
üstünlüğümüzü hissettirmektedir.
BİR ÖMÜR KULLANMA GARANTİSİ İLE AVCILAR PİMAPEN
Talep edilen fiyata göre, ömrü boyu evinize taktırdığınız pimapen’i kullanabilirsiniz desek
abartmış olmayız. Son zamanlar da, çıkardığı sayısız alternatif ve birbirin den farklı renk
seçenekleri ile yaşadığınız alana değer katan avcılar pimapen, mükemmele ulaşma tutkumuz
siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek bizim en büyük misyonumuz. Hem evinizi
hem cebinizi düşünen avcılar pimapen, yapıldığı evlere sağladığı bir diğer avantaj ise,
pencerenin boya bakım masrafını ortadan kaldırarak, kendini kısa bir sürede amorti etmesidir.
PVC pencere sistemini Türk insanına tanıtmış, üreticive satıcı bayilik ağıyla hızla büyüyen
ürünlerini TSE ve İSO 9001 normlarında ve kalite standartlarına uygun üreten lider bir
firma olan Volkanlar pimapen’inİstanbul da ki satış noktalarından biri alan avcılar pimapen,
sizden aldığı güç ve destek ile Volkanlar pimapen bayisi olarak avcılar şubesinde hizmetlerine
devam etmektedir.

Fıratpen

Fıratpen üretici bayisi olan Volkanlarpen istanbul fıratpen ana bayisidir istanbul tüm semtlerine hizmet veren tek firma fıratpen bayisi Volkanlarpen pencere birdefa yapılır pencere yaptıracağınız zaman iyi düşünüm hangi marka yaptırsam diye kararsız kalmayın fıratpen den şaşmayın şupen bu pen değil fıratpen fıratpen son cıkardığı gıri conta fıratpen in birkez daha kalitesini artırdı pilasik pencere sektöründe kasa profilinde odacık sayısı encok olan fıratpen

Bildiyimiz gibi fıratpen marka bir cok yerde duyulan bir markadır fıratpen sürekli reklam vermeyi hep kendisine bir pirensip edinmiştir onun için kendi kendini tanıtap fıratpen insanlar tarafında herzaman fıratpen bir numaradır bildiyiniz gibi telebziyonda 5 reklamdan biri mutlaka fıratpendir bunun için fıratpen dünya capında duyulan bir markadır peki insanlar sadece reklamdanmı fıratpeni tanıdı hayır fıratpen fırofil ürettiyuinde malzemeyi etli tutmuştur atiyorum pimapen egepen gibi hafif deyildir cüngü mazeme cok etlidir ve bunu içinde kazanan fıratpen oluyor müşterinin biri dairesini yaptırsa komşusu fıratpeni gördüyünde ilk tercihi fıratpen oluyor işçilik bakıyosun cok güzel disiplin hezamanki gibi önpilanda yeterli gadro su mevcuttur yani şöyle dile getireyim evinize pen yaptıracağınız zaman mutlaka fıratpeni görünüz cünkü cok kaliteli bir markadır fıratpen yaptıracağınız zaman mutlaka bizdende fiyat alınız.

Pimapen Avcılar 0212 432 32 28

pimapen avcılar  pimapen üretici bayi olan Volkanlarpen adlı firmamız istanbul geneline hizmet vermektedir avcılar dan  pimapen pencere yaptıracak olan müşterilerimize önerimiz bizden fiyat almadan karar vermeyiniz müşterinin isteyine göre ödeme pimanı sadece Volkanlarpen de bizimle iletişime gecip yetkililerimizle gürüşme sağlaya bilirsiniz

pimapen Pimapen Avcılar 0212 432 32 28        

avcılar  pimapen sizlere yalıtımın ve konforun kapılarını bir kez daha açmaktadır. En uygun pimapen serilerine en uygun fiyatlarla ulaşmanız için sizlerin emrinizdeyiz. Bu sebepten yılların verdiği tecrübe ve güvenle uzman ekibi güler yüzlü hizmeti ile sizlerin emrindedir. avcılar  pimapen bir telefon uzaklığınızda sizin yanınızdadır. En prestijli ve en uygun fiyata sahip pimapen serileri ile hizmetinizde olmanın gururunu yaşamaktadır. En prestijli serilerimizden bir tanesi olan PIMAPEN S7500 FANTASIA ile lüksün ve kalitenin bir pencere profili ile nasıl uyuştuğunun sizlerde farkında olacaksınız. En güzel ve en fazla yalıtıma sahip olan pimapenden başka bir pencere tercih etmeyiniz. Yalıtım pimapen’in işidir.avcılar Pimapen emrinizdedir.

Pvc sistemler uzun yıllardır Avrupa ve Amerikanın genelinde kullanılmakta Türkiye‘deki geçmişi yaklaşıl olarak 9 senedir yaygın olarak kullanılmaktadır. Ağaç dan üretilen pencereler hem dünyanın geleceğini tehdit etmektedir dünya üzerinde orman kaynaklarının giderek azalması sonucu bilim adamları yıllardır ürünler geliştiriyordu yaklaşıl 20 yıl kadar önce dünya üzerinde ahşap pencereler için çok fazla ağaç kullanıldığının anlaşılması üzerine pvc tipi pencereler üretilmeye başlandı. Üretime başlanmasından sonra pvc sistem pencerelerin çok büyük artılarının olduğu farkedildi. Ahşap pencerelerde hava şartlarından dolayı (yağmur,kar,rüzhar,soğuk vb) penceler kolay aşınmaktaydı her sene mutlaka boya ve vernik işlemini yapmak gerekiyordu her yıl bir masraf anlamına geliyor. Ayrıca temizlik konusunda da çok büyük avantajlar sağladı. Hiç bir türlü hava şartlarından kesinlikle etkilenmeyen pvc sistemler sağlamlıklarına yıllar boyu koruyor. Bireyler olarak dikkat etmeniz gereken pimapen sistem alırken öncelikle çift cam yani ısıcam olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor ısıcam sayesinde ses ve hava yalıtımınıda sıfıra indirgemiş oluyorsunuz. Bir başka önemli nokta ise pimapenizizin profil kalınlığı piyasada kalite kalite çok şeşitli pimapen şirketleri bulunmakta içlerinden iyisini bulmak zor sizlere yardımcı olmak adına nasıl kalitesinden anlarız ; Orjinal sağlam bir pimapeni kesinlikle elinizle insan gücüyle yarım santim dahi esneme yapmaması lazım sormak istediğiniz sorularınızı aşağıda bulunan yorum olarak sorabilirsiniz mutlaka cevaplarım.

AVCILAR PİMAPEN CAM BALKON AVCILAR

Firmamız ücretsiz ölçü alarak sizlere fiyat teklifi veriyor.Ucuz diye dandik işçilik yaptırmak yerine Uygun fiyata kaliteli işçilik için bizi arayın.Avcılar cam balkon hizmeti veren firmamız işini iyi yapan ve işin hakkını veren kaliteli ustaları ile hizmetinizdedir.

Ekonomi yapmak, yanlış yalıtım ürünlerine gereksiz paralar vererek, bozulan ve yıpranan ürünleri satın almak değildir. Doğru ekonomi yapmanın bilincinde olan insanların hizmetine sunduğumuz ve yılların verdiği deneyim ve güvenle hizmetinize devam ettiğimiz ürünlerimizin satışını yaptığımız Avcılar Pimapen’e sizleri de bekleriz. Unutmamanız gereken en önemli konu pimapen in yalnızca bir kere alındığıdır. Bir kere aldığınız Pimapen’i yıllara meydan okuyarak kullanabilirsiniz. Pimapen serileri arasında PIMAPEN S6000 QUADRO yu tercih ederek rahatlık lüks ve konforun keyfini tek bir seferde sürebilirsiniz. Pimapen denildiğinde akla gelen ilk yer olmanın bilincinde yılların verdiği güven ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Avcılar Pimapen’in en uygun montaj ve keşif koşulları ile sizlerin yanında olduğunu ve daima hizmetinizde olduğunu unutmayınız.

AVCILAR CAM BALKON

Avcılar cam balkon Avcılar pimapen
Firmamız avcılar ve çevresine pimapen ve cam balkon hizmeti vermektedir.Cam balkon fiyatlarımız sizlere uygun ve kaliteli işçilik ile birleşince tamamen cazip gelecektir.

Volkanlar pen’in avcılar bayisi olarak pimapen sektöründe Avcılar’daki konutlarda başta pimapen pencere olmak üzere birçok farklı sektörde hizmet vermekte. Pimapen pencere seçimlerinde avcılar pimapen olarak müşterilerimize farklı katalog ve çeşitli ürün seçeneği sunarak piyasadaki en yeni ürünleri sunmaya çalışmaktayız. Bu marka ve modellerin detaylı özelliklerinden ayrıca katalogda bahsetmekteyiz. Bu aşamada kafanıza takılan herhangi bir soru olması durumunda satış temsilcimiz ile hiçbir şekilde sıkılmadan sorularınızı sorabilir, cevaplarınızı alabilirsiniz. Sektörde kendini ispatlamış olan Volkanlar Pen uzman kadrosuyla Avcılar’da müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde karşılıyor. Müşterilerine pimapen pencere seçiminde dikkat etmesi gereken hususları ve hangi işlemlerde nasıl sonuçlar elde edebileceğini belirtmektedir.
Uygun pimapen fiyatları ve cam balkon fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PİMAPEN AVCILARR AVCILAR

Pimapen avcılar  Cam balkon olarak, avcılar cam balkon, istanbul cam balkon, ankara cam balkon, bursa cam balkon, makro cam balkon, trabzon cam balkon, istanbul anadolu yakası cam balkon, istanbul avrupa yakası cam balkon, gibi bölgelerde şube ve bayilerimiz mevcuttur. ankara firması cam balkon, üretici cam balkon firması, star cam balkon, kış bahçesi, teras kapatma, balkon sistemleri, açılır çatı sistemi, cam balkon aksesuarları, cam balkon profilleri, cam balkon bayilik, temperli cam, temperli camlar, cambalkonlar, cam balkon tekerlek, cam balkon kıl fitil, cam balkon kasası, cam balkon bazası, avcılar katlanır cam balkon, avcılar balkon sistemleri,hizmet vermekteyiz… Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar. 113 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

 

DR.PİMAPEN REÇETENİZ

Uzman Pencerelog Dr.PİMAPEN der ki;
PİMAPEN S-7000 HORIZON 70 mm genişliğinde, 5 odacıklı ve profil çeşitliliği ile mimari detaylara pratik çözümler sunar.

– Kapı profilleri dahil tüm ana profilleri 70 mm genişliğindedir.
– Kasa-kanat yüksekliği 113 mm’dir. Böylece cam alanı artmakta ve daha geniş görüş imkanı sağlanmaktadır.
– Cam çıtaları eğimli hatlara sahiptir.
– Destek sacı odası büyük tasarlandığından, geniş açıklıkları geçebilecek atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.
– Tüm ana profilleri (kapı profilleri hariç) 5 odacıklı olduğundan, üstün bir yalıtım sağlar.
– Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.
– Çift kanatlarda, çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.
– İç ve dış contadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı, ses, toz, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir.
– Kasa ve kanat destek saçları ortaktır.
– Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahip olduğundan her türlü ispanyolet sistemi kullanılabilir.
– Kanat ve kapı profilleri, ispanyolet sistemi üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve daha emniyetli kilitleme olanağı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanmıştır.
– Diğer Pimapen serilerinde kullanılan yardımcı profillerle uyumludur.
– Isı geçiş katsayısı: U profil = 1,16 W/m 2K, U pencere = 1,7 W/m 2K (1,1 W/m 2K değerinde ısı iletkenlik katsayısına sahip cam ile beraber kullanıldığında).
– İç veya dış (tek yüz) ve iç/dış (komple) olarak kaplama yapılabilir.
– İçe ve dışa açılan iki ayrı kapı profili vardır.
– 20 mm ve 24 mm’lik camlarda kullanılan cam çıtaları, contanın çıtaya yapışmasını sağlayan post coex metoduyla üretilmektedir. Çıtadaki alt contanın tasarımı, şiddetli rüzgarlarda dahi, camın içeriye doğru hareketini sınırlandırarak dış cam contasının sürekli basmasını ve sızdırmazlığını sağlar.
– Kasa içindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatılmaktadır. Bu sayede hem görüntü bütünlüğü korunmuş, hem de bu bölgelerde toz birikmesi engellenmiştir.

 

PİMAPEN S-7500 FANTASIA fantasia PİMAPEN AVCILARR AVCILAR

75 mm. genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA 3’lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA ’ nın üstün yalıtım özellikleri, her türlü iklim koşulunda sorunsuz kullanımını sağlar. Kasa-kanat yüksekliğinin 110 mm olması, tüm pencere boyutlarında profil yüzeyinin daha az görünerek daha geniş görüş açısı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir.

Sistemin Başlıca Özellikleri

1. Tüm ana profilleri (kilitli kapı profilleri dahil) 75 mm genişliğinde ve 6 odacıklı olup üstün ısı ve ses yalıtımına sahip bir sistemdir.
2. Kanat profili kendinden damlalıklıdır.
3. Kasa-kanat yüksekliği teknik ölçülerin izin verdiği derecede azaltılarak (110 mm) cam alanı arttırılmış, böylece büyük açıklıklarda geniş görüş olanağı sağlanmıştır.
4. Yuvarlak hatlı profil köşeleri ve cam çıtaları ile estetik bir görünüme sahiptir.
5. Destek sacı odası geniş açıklıkları geçebilecek şekilde büyük bırakıldığından gerekli atalet momentine (statik mukavemete) sahip destek sacı kullanımına imkan verir.
6. İç-orta-dış conta ile gelen üçlü conta sistemine sahip olmasından dolayı üstün ısı, ses, su, hava yalıtım değerlerine sahiptir.
7. Orta conta sayesinde ispanyolet sistemi nemden etkilenmez ve uzun ömürlü olur.
8. Kasa, kanat ve ortakayıt destek sacları ortaktır.

• Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahiptir; dolayısıyla her türlü ispanyolet sistemi rahatlıkla uygulanabilir.
• İspanyolet sistem üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve rahat kilitleme imkanı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanan kanat ve kilitli kapı profillerine sahiptir.
• Diğer serilerde kullanılan yardımcı profillere uyumludur.
• S-7500 FANTASIA ısı iletkenlik katsayısı:
Uprofil = 1,2 W/m²K
Upencere = 1,65 W/m²K’dir (1,1 W/m²K değerinde ısı iletkenlik katsayısına sahip cam ile beraber kullanıldığında).
S-7700 SLIDER 7700 PİMAPEN AVCILARR AVCILAR

Bu serinin profilleri geniş pencere ve kapı boşluklarının sürme pencere ve kapı olarak kapatılmasını sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. S-7700 SLIDER ile geniş kapı ve pencere boşluklarında 2’li, 3’lü, 4’lü kanat hareketleri sağlanabilir. Sistemde kanatlar yatay olarak hareket etmektedir. Ayrıca geniş kanatların sorunsuz çalışması için özel bir ray sistemi geliştirilmiştir.

Sistemin Başlıca Özellikleri

1. 7700 SLIDER ‘da kullanılan özel kasa profili 75 mm genişliğindedir.
2. 5 mm’den 22 mm’ye kadar tek cam, çift cam kullanılmaktadır.
3. Kanatlar özel olarak üretilen sürme ispanyoletleri veya sürme kilidi ile kilitlenmektedir.
4. Kasa kanat arasında özel, ortası naylon perdeli fırça contalarla sızdırmazlık sağlanır.
5. Özel ayarlı tekerlekler ile kanatların kasadaki ray üzerinde kolay ve sağlıklı hareket etmesi sağlanır.
6. Kasa ve kanat profillerinin tümünde su toplama haznesi su akışını kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.
7. Cam çıtalarının iç yüzeyleri eğimlidir.
8. Kasa profillerinin duvar bağlantısındaki özel tırnakları, kasanın duvar ile birleşiminde yardımcı profillerin (pervaz pr, parapet pr, bini pr, kapama pr) kullanılmasına imkan vermektedir.

 

PANJUR SİSTEMİ

PİMAŞ’ın yapılarındaki işlevsel bütünlük ve estetik arayışına cevap vermek üzere sunduğu PİMAPEN Panjur Sistemi her türlü yapının kapı ve pencerelerine kolayca uygulanabilecek şekilde detaylandırılmıştır. Düşey eksende açılıp kapanan sabit panjurlara, talebe göre sineklik, sineklik ve güneşlik, ya da uzaktan kumandalı veya manuel aksesuar eklenebilmektedir. Bina yüzeyinden taşmayan panjur kutusu nedeniyle cephe bütünlüğünün bozulmaz. Bu özellik, Pimapen Panjur Sistemi’ni diğerleriden ayıran en önemli üstünlüklerden biridir. Dıştan takma panjurlar, bina yapısı dikkate alınarak talepler doğrultusunda duvara veya doğramaya monte edilebilir.

Sistemin Başlıca Özellikleri

1. 37 ve 52 mm ebatlarında iki tip PVC lamel, 260X210 mm, 210X210 mm ve 230X175 mm ebatlarında üç tip PVC kutu mevcuttur. Bu farklı ebatlardaki lameller ve kapı boşluklarına alternatif çözümler oluşturulabilir.
2. Özel aksesuarları ile açılır panjur+güneşlik, sabit panjur+güneşlik ve sineklik, motorlu panjur (duvardan anahtarlı veya uzaktan kumandalı) gibi alternatifler yaratılabilir.
3. İstenilen bölümlere takılan makas aksesuarı sayesinde açılı açılımlar da yapılabilir.
4. Gereken durumlarda panjur kutusuna konulan yalıtım malzemesi sayesinde ekstra izolasyon sağlanır.
5. Bina dışından gelebilecek müdahalelere karşı, panjur kanatları dışarıdan yukarı doğru kaldırılamadığı için hırsıza karşı güvenlidir.
6. Genişlik ve yüksekliğin arttığı durumlarda, lamellere kanulan destek sacları sistemin güvenliğini daha da arttırır.

Pimapen Avcılar

Avcılar’ın her semtine pimapen satış ve montaj hizmetimiz vardır.

Danışma ve Bilgi Hattı : 0212 432 32 28
Ücretsiz kapı ve pencere ölçüsü alınır, fiyat verilir. Pimapen fiyatı hakkında bilgi alamak, teklif istemek, montaj yaptırmak için bizi arayınız, bizden bilgi alınız.

Tel: 0

Bizi arayarak pimapen, pimapen ürünleri, pimapen hakkında detayllı bilgi alabilirisiz.

PİMAPEN AVCILAR 0212 634 76 :12

pimapen avcılar Pimapen yaptırırken mm kalınlığı ve kaç odacıklı olduğunu mutlaka araştırmalısınız. Firmanın güvenilirliği de çok önemlidir. Kaliteli bir firma, kaliteli malzeme, kaliteli montaj ve işçilik ile birleştiği zaman uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanma olanağı sağlayacaktır. Avcılar Pimapen sizlere bu imkanların hepsini bir arada sunan seçkin firmalardan biridir. Firmamız müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir. Pimapen yapımında sizlere ücretsiz ölçü alımı yaparak fiyat konusunda bilgi vermekteyiz. Birçok aksesuarlar da isteğinize göre yapılmaktadır. Pimapen camları tamperli cam olduğu için darbelere dayanıklı, kırılmaz camlardır. Kapı ve pencere kolları kilitli sistem yapılarak güvenliğinizi de sağlamaktadır. Avcılar Pimapen firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

FERFORJE KORKULUK

Ferforje Demir Korkuluk Fiyatları Merdiven Basamak Korkulukları Pencere Demir Korkuluk Ferforje Bahçe ve Bina Giriş Kapıları Ferforje Demir Balkon Korkulukları Modelleri – Fiyatları – Uygun Ödeme Garantili İş Teslimi …

AVCILAR PİMAPEN

Volkanlarpen pimapen  avcılar bayisi olarak pimapen sektöründe Avcılar’daki konutlarda başta pimapen pencere olmak üzere birçok farklı sektörde hizmet vermekte. Pimapen pencere seçimlerinde avcılar pimapen olarak müşterilerimize farklı katalog ve çeşitli ürün seçeneği sunarak piyasadaki en yeni ürünleri sunmaya çalışmaktayız. Bu marka ve modellerin detaylı özelliklerinden ayrıca katalogda bahsetmekteyiz. Bu aşamada kafanıza takılan herhangi bir soru olması durumunda satış temsilcimiz ile hiçbir şekilde sıkılmadan sorularınızı sorabilir, cevaplarınızı alabilirsiniz. Sektörde kendini ispatlamış olan Karaca Pen uzman kadrosuyla Avcılar’da müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde karşılıyor. Müşterilerine pimapen pencere seçiminde dikkat etmesi gereken hususları ve hangi işlemlerde nasıl sonuçlar elde edebileceğini belirtmektedir.

Pimapen konusunda her firmadan

Firmamız ücretsiz ölçü alarak sizlere fiyat teklifi veriyor.Ucuz diye dandik işçilik yaptırmak yerine Uygun fiyata kaliteli işçilik için bizi arayın.Avcılar cam balkon hizmeti veren firmamız işini iyi yapan ve işin hakkını

Ekonomi yapmak, yanlış yalıtım ürünlerine gereksiz paralar vererek, bozulan ve yıpranan ürünleri satın almak değildir. Doğru ekonomi yapmanın bilincinde olan insanların hizmetine sunduğumuz ve yılların verdiği deneyim ve güvenle hizmetinize devam ettiğimiz ürünlerimizin satışını yaptığımız Avcılar Pimapen’e sizleri de bekleriz. Unutmamanız gereken en önemli konu pimapen in yalnızca bir kere alındığıdır. Bir kere aldığınız Pimapen’i yıllara meydan okuyarak kullanabilirsiniz. Pimapen serileri arasında PIMAPEN S6000 QUADRO yu tercih ederek rahatlık lüks ve konforun keyfini tek bir seferde sürebilirsiniz. Pimapen denildiğinde akla gelen ilk yer olmanın bilincinde yılların verdiği güven ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Avcılar Pimapen’in en uygun montaj ve keşif koşulları ile sizlerin yanında olduğunu ve daima hizmetinizde olduğunu unutmayınız.

farklı fiyatlar alabilirsiniz. Bu sizin kafanızı karıştırmasın. Öncelikle kullanılan malzemeye ve firmanın hizmet kalitesine ve müşteri potansiyeline bakarak anlamanız mümkündür. Piyasa da ucuz ürünler ve ucuz yapan firmalardan alacağınız hizmet sonucu başınız ağrıyabilir. Pimapen bir kere yapılır düşüncesinde olanlar mutlaka aradaki farkı göreceklerdir. Pimapen fiyatları için öncelikle nasıl bir ürün seçiyorsunuz, hangi ölçülerde yapılacağına karar vermeniz gerekir. Pimapen eskisi gibi sadece beyaz üretilmemekle beraber her renk ve görünümde yapılmaktadır. Sizin seçiminizle beraber fiyatlandırılmaktadır. Firmamız kaliteli hizmetlerinin yanı sıra size en uygun fiyatı da sunacaktır. Pimapen çok kullanışlı, ses geçirmez, sıcak-soğuk geçirmeyen, kolay temizlenen, uzun ömürlü ve çevre dostudur. Bu kadar avantaj sağlayan Pimapen aynı zaman da çok estetik bir görünüme de sahiptir. Pimapen fiyatları için müşteri temsilcimizden ön bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz sizlere yapılacak alanların ölçüsünü alarak fiyat bildiriminde de bulunmaktayız. Firmamız sizlere ödeme konusunda size en uygun ödeme şekli ile yardımcı olacaktır. Pimapen konusunda iyi bir araştırma yapmadan karar vermemelisiniz. Öncelikle malzemenin kalitesine dikkat etmelisiniz. Bazı pimapenler sıcakta koku yapmakta ve esneklik göstermektedir. Firmamız bu sektörde yıllardır hizmet vererek müşteri potansiyelini üst seviyelere taşımayı başarmıştır. Biz işimizi yaparken öncelikle sizlerin memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız. Pimapen ihtiyacınıza en iyi çözüm olan firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için firmamız ile hemen irtibata geçebilirsiniz.


S-6000 QUADRO , PİMAPEN’in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biridir. 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile
ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir.
İç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir.
Yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağlar.

S-7000 Maximus
Pencereler, mekânları olumsuz dış koşullardan izole ederken, gün ışığı ve manzara gibi güzellikleri görmemize de olanak sağlar.
S-7000 Maximus, bu uymu mükemmel bir şekilde size taşırken, mekanınıza da estetik bir görünüm kazandırır. Pimapen S-7000 serisinin
standart konfor ve tasarrufunun yanı sıra (70 mm ve 5 odacıklı profiller) S-7000 Maximus, 109,5 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile görüş alanınızı genişletir.

S-7500 FANTASIA
75 mm. genişliğinde ve 6 odacıklı tüm ana profilleri ile Türkiye’de ilk ve tek olmanın ayrıcalığını taşımaktadır.

PİMAPEN S-7500 FANTASIA 3′lü (iç-orta-dış) contalama sistemi ile gelen mükemmel, ses, toz, hava ve su yalıtımı sayesinde kullanıcılarına konforu ve tasarrufu beraberinde getirir.

S-7000 Horizon
Pimapen S-7000 Horizon, 70 mm genişliğinde ve 5 odacıklı profilleri sayesinde ısı, ses, toz, su yalıtımı sağlayarak, konfor ve tasarruf sunar.
113 mm’lik kasa-kanat yüksekliği ile geniş pencere tasarımlarına olanak tanır. Çift kanatlarda pencerenin içte kalan kısmında simetrik görüntü sağlanması amacıyla, çift kanat bini profili kullanılmaktadır.

S-7700 SLIDER
Bu serinin profilleri geniş pencere ve kapı boşluklarının sürme pencere ve kapı olarak kapatılmasını sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. S-7700 SLIDER ile geniş kapı ve pencere boşluklarında 2’li, 3’lü, 4’lü kanat hareketleri sağlanabilir. Sistemde kanatlar yatay olarak hareket etmektedir. Ayrıca geniş kanatların sorunsuz çalışması için özel bir ray sistemi geliştirilmiştir.

S-9500 SLIDER
S-9500 SLIDER’ da kanat ve özel kasa profilleri ile sabit bölmeler elde edilerek gereksiz kanat kullanımı azaltılmakta böylece maliyetler düşürülmektedir. Daha az kanat kullanımı ile daha geniş cam yüzeyleri elde edilmekte böylece mekanlarda tam aydınlık sağlanmakta ve çok ferah ortamlar yaratılmaktadır.